Tele-Nauka.pl – nauka języka online

Lepsza praca, nowe znajomości i przyjaźnie, rozwijanie pasji i przyjemność z poznawania kultur i tradycji krajów, do których podróżujemy to tylko nieliczne z zalet komunikatywnego posługiwania się językiem obcym. Dzisiaj, w dobie digitalizacji, możliwości nauki języków obcych są nieograniczone, tak samo jak możliwości ich wykorzystywania. O tym, dlaczego warto uczyć się języków obcych i jak skutecznie robić to online, dowiesz się z poniższego materiału.

Języki obce to nowoczesne narzędzie pracy

Dzisiaj na świecie 2 miliardy ludzi mówi po angielsku. Na popularności zyskują również języki niemiecki i francuski. Znając języki obce granice nie mają dla Ciebie znaczenia – możesz pracować wszędzie. Zyskujesz bowiem dostęp do zdecydowanie szerszego rynku niż polski. Poszerzając horyzonty, poszerzasz również swoje możliwości.

Języki obce kluczem do rozwoju osobistego

Języki obce to nie tylko narzędzie pracy, ale również umiejętność pozwalająca nam na rozwijanie swoich pasji czy swobodnego poruszania się po świecie np. podczas wakacji. Zdecydowanie lepiej odpoczywa się w kraju, który poza pięknymi widokami, pozwala nam na zrozumienie historii czy kultury.

Podróżując poznajemy również nowych ludzi. Dzięki znajomości języków wymiana doświadczeń staje się przyjemnością i kolejną okazją do rozwoju osobistego.

Z badań Dana Foundation wynika, że znajomość co najmniej dwóch języków obcych poprawia o 20% procesy poznawcze, pamięć i koncentrację. To kolejny mocny argument by wziąć się do nauki już dziś! Z kolei naukowcy z Uniwersytetu w Chicago przekonują, że mówienie w obcym języku wspomaga proces podejmowania prawidłowych decyzji. To również doskonały sposób na pokonywanie swoich lęków.

Jak uczyć się języków obcych online

Dzisiaj możliwości nauki języków są nieograniczone – potrzebne są jedynie chęci i dostęp do wyspecjalizowanych lektorów. Coraz częściej decydujemy się na lekcje online, które pozwalają nam zaoszczędzić czas (np. na dojazdy) i przyswoić wiedzę z każdego miejsca na świecie (np. domu, w którym czujemy się pewniej i swobodniej czy z kawiarni, biura lub pociągu).

Tele-nauka.pl pomoże Ci zdobyć kompetencje przyszłości

Tele-nauka.pl to nowoczesna szkoła języków obcych online. W portfolio firmy znajduje się ponad 28 kursów prowadzonych przez 32 doświadczonych lektorów i 12 native speakerów. Nauka odbywa się tzw. metodą komunikatywną, która ma na celu przełamanie bariery językowej i umożliwienie słuchaczom swobodnego posługiwania się danym językiem obcym.