WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

INNE INFORMACJE

Rejestr faktur i rachunków

BAJKOWE OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Dnia 24 września 2019r. odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów IV LO w Kielcach. Głównym celem uroczystości było włączenie uczniów klas pierwszych do szkolnej społeczności. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Edyta Lato zabrała głos i serdecznie powitała naszych młodszych kolegów. Następnie nadszedł czas na przyjemniejszą część akademii przygotowaną przez uczniów klas IID i IIE, którzy wprowadzili pierwszaków w bajkowy świat. Uczestnicy ślubowania brali udział w czterech konkurencjach, w których musieli wykazać się wiedzą na temat bajek Disney’a, odgadnąć co znajdowało się  w magicznym pudełku, rozpoznać nauczyciela po opisie wyglądu oraz wystąpić w pokazie mody. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, jednocześnie rywalizując ze sobą. We wszystkich konkurencjach wyśmienicie poradziły sobie wszystkie klasy, ale bezkonkurencyjne okazały się  klasa IE i ICg.

Zabawę zakończył wspólny taniec uczestników wraz z prowadzącymi.

Ślubowanie 2019

Natalia Dalach, Julia Chudzicka kl.II E