Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Osiągnięcia
Podczas uroczystej gali, która odbyła się 06.02.2019r. w Urzędzie Wojewódzkim, dyplomy stypendystom z województwa świętokrzyskiego wręczyli: pani Katarzyna Nowacka - Świętokrzyski Stypendium2Wicekurator Oświaty i pan Wiktor Michał Kowalski - przedstawiciel Wojewody Świętokrzyskiego.
Olga w roku szkolnym 2017/2018 uzyskała najwyższą w szkole średnią z przedmiotów nauczania (5.625), brała udział w konkursach przedmiotowych, aktywnie uczestniczyła w życiu szkoły. Od kilku lat prowadzi szkolną stronę Google+ oraz proponuje  wiersze miesiąca na oficjalnej stronie IV LO. Olga dała się poznać z najlepszej strony już jako gimnazjalistka, ponieważ jest absolwentką Gimnazjum nr 23.
W czasie wolnym uwielbia czytać książki, chętnie pływa, latem jeździ na rowerze, a zimą na nartach.

uaga dnia 07 lutego 2019 19:40:58 · Drukuj