Szczęśliwy Numerek

-> Poniedziałek - 1
-> Wtorek - 29
-> Środa - 5
   
      
   
      
Festival Tańca

  W dniach 18 - 20 kwietnia po raz pierwszy odbył się Festival Tańca. Przez trzy dni na korytarzach królowały najpopularniejsze tańce z całego świata.

Pierwszego dnia do tańca zachęcały rytmy makareny. Nie ważne były umiejętności - liczył się przede wszystkim zapał i dobra zabawa. 

Kolejny dzień zabawy upłynął pod znakiem paryskiego Moulin Rouge. W rytm cancana skakali już nie tylko sami uczniowie. Następny taniec - zorba - przeniosła uczestników do słonecznej Grecji. Podsumowaniem czwartkowej zabawy był polonez, którego tańczono na całej długości korytarza. Tańce te nie były jednak przypadkowe - każdy z nich reprezentował inne państwo bowiem tego samego dnia miał miejsce Dzień Języków Obcych.

Ostatni dzień Festivalu przypadł na piątek. Jako końcowy taniec wybrano taniec belgijski, który zatańczony został na szkolnym boisku. Dodatkowego uroku temu szczególnemu dniu dodały bańki mydlane - symbol marzeń. Każdy miał okazję puścić swoją bańkę mydlaną i pomyśleć jednocześnie jedno marzenie. Efekt był niesamowity - na kilka chwil niebo pokryło się setkami kolorowych, pięknych baniek. 

We wspólnej zabawie udział wzięli tylko uczniowie ale także i nauczyciele, co bez wątpienia potwierdza zasadę, że taniec łagodzi obyczaje :)

 

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię wideo


Dodane przez Jaguar dnia 20 kwietnia 2012 22:50:01 · 0 komentarzy  · 722 Czytań · Drukuj Drukuj
   
      
Komentarze

Brak komentarzy.
   
      
Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
   
      
Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
   
      

Copyright © 2010
Damian Krawiec & Piotr Turek

pod redakcją:
----, -------